Theme Change (8.x-3.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Label
oc: Etiqueta

en: Path
oc: Camin

en: Theme
oc: Tèma

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Other
oc: Autre
