Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: File
af: Lêer

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Number
af: Getal

en: Password
af: Wagwoord

en: Single
af: Enkel

en: Multiple
af: Veelvoudig

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Table
af: Tabel

en: Navigation
af: Navigasie

en: Color
af: Kleur
