Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Default
am: ነባሪ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Email
am: ኢሜይል

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Color
am: ቀለም

en: Definition
am: ብየና

en: Tabs
am: ትሮች

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች
