Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: File
ast: Ficheru

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Number
ast: Númberu

en: Password
ast: Clave

en: Single
ast: Cenciellu

en: Multiple
ast: Múltiple

en: Default
ast: Predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Details
ast: Detalles

en: Table
ast: Tabla

en: Navigation
ast: Navegación

en: Empty
ast: Ermu
