Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Development
az: Develop

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Number
az: Rəqəm

en: Password
az: Parol

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Details
az: Detallar

en: Table
az: Cədvəl

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Color
az: Rəng

en: Button
az: Düymə

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Definition
az: Tərif

en: Empty
az: Boş

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Tabs
az: Tablar

en: Select
az: Seçin

en: Telephone
az: Telefon

en: Pager
az: Peycer

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Vertical Tabs
az: Şaquli Tablar

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları
