Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Disabled
be: Выключана

en: File
be: Файл

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Number
be: Нумар

en: Password
be: Пароль

en: Single
be: Адзінкавы

en: Multiple
be: Мносны

en: Default
be: Прадвызначана

en: URL
be: Спасылка

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Details
be: Падрабязна

en: Table
be: Табліца

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Color
be: Колер

en: Definition
be: Азначэнне

en: Empty
be: Пусты

en: Select
be: Выбраць

en: Pager
be: Гартальнік

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Vertical Tabs
be: Вертыкальныя табы

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Datetime
be: Дата/час
