Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: File
bg: Файл

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Number
bg: Число

en: Password
bg: Парола

en: Single
bg: Единичен

en: Multiple
bg: Множествен

en: Default
bg: По подразбиране

en: Small
bg: Малък

en: Email
bg: Е-поща

en: Details
bg: Детайли

en: Table
bg: Таблица

en: Navigation
bg: Навигация

en: Color
bg: Цвят

en: Button
bg: Бутон

en: Empty
bg: Празно

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: Select
bg: Избери
