Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: File
bn: ফাইল

en: Date
bn: তারিখ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Email
bn: ইমেইল

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Table
bn: টেবিল

en: Color
bn: রং

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
