Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Small
bo: ཆུང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Common
bo: རྒྱུན་ལྡན་གྱི་སྒྲིག་འགོད།

en: Blockquote
bo: ཚན་པ་ལུང་འདྲེན་པ

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: Unordered
bo: གོ་རིམ་མེད་པ

en: Ordered
bo: གོ་རིམ་བསྒྲིག་ཟིན་པ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: Fieldset
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྡེ་ཚན

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན
