Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Development
br: Diorren

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Color
br: Liv

en: Definition
br: Termenadur
