Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Number
bs: Broj

en: Password
bs: Lozinka

en: Details
bs: Detalji

en: Table
bs: Tabela

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Color
bs: Boja

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke
