Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (41 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: File
ca: Fitxer

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Number
ca: Número

en: Password
ca: Contrasenya

en: Single
ca: Simple

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Default
ca: Per defecte

en: Small
ca: Petit

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Range
ca: Abast

en: Details
ca: Detalls

en: Table
ca: Taula

en: Navigation
ca: Navegació

en: Button
ca: Botó

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Definition
ca: Definició

en: Lists
ca: Llistes

en: Empty
ca: Buit

en: Sticky
ca: Estàtic

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Common
ca: Comú

en: Blockquote
ca: Bloc de cita

en: Telephone
ca: Telèfon

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Pager
ca: Paginador

en: Unordered
ca: Sense ordenar

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Vertical Tabs
ca: Pestanyes verticals

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps

en: Textarea
ca: Àrea de text

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Headings
ca: Capçaleres

en: Dropbutton
ca: Botó desplegable
