Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: File
cs: Soubor

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: Number
cs: Číslo

en: Password
cs: Heslo

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: Default
cs: Výchozí

en: Small
cs: Malý

en: Email
cs: E-mail

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Range
cs: Rozsah

en: Details
cs: Detaily

en: Table
cs: Tabulka

en: Navigation
cs: Navigace

en: Color
cs: Barvy

en: Button
cs: Tlačítko

en: Definition
cs: Definice

en: Lists
cs: Seznamy

en: Empty
cs: Prázdný

en: Sticky
cs: Přilepení

en: Tabs
cs: Záložky

en: Select
cs: Vybrat

en: Blockquote
cs: Bloková citace

en: Telephone
cs: Telefon

en: Pager
cs: Stránkovač

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Fieldset
cs: Sada polí

en: Textarea
cs: Textová oblast

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Datetime
cs: Datum a čas
