Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: File
cy: Ffeil

en: Date
cy: Dyddiad

en: Search
cy: Chwilio

en: Number
cy: Rhif

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Multiple
cy: Lluosog

en: Default
cy: Diofyn

en: Small
cy: Bach

en: Details
cy: Manylion

en: Table
cy: Tabl

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Color
cy: Lliw

en: Empty
cy: Gwag

en: Sticky
cy: Gludiog

en: Select
cy: Dewis
