Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (43 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: File
da: Fil

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: Number
da: Antal

en: Password
da: Adgangskode

en: Single
da: Enkelt

en: Multiple
da: Flere

en: Default
da: Standard

en: Small
da: Lille

en: Email
da: E-mail

en: Textfield
da: Tekstfelt

en: Range
da: Spænd

en: Details
da: Detaljer

en: Table
da: Tabel

en: Color
da: Farve

en: Button
da: Knap

en: Lists
da: Lister

en: Empty
da: Tom

en: Slow
da: Langsom

en: Fast
da: Hurtig

en: Sticky
da: Klæbrig

en: Tabs
da: Faner

en: Select
da: Vælg

en: Common
da: Fælles

en: Blockquote
da: Blokcitat

en: Telephone
da: Telefon

en: Miscellaneous
da: Diverse

en: Unordered
da: Ikke sorteret

en: Ordered
da: Sorteret

en: Machine name
da: Internt navn

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Primary
da: Primær

en: Secondary
da: Sekundær

en: Vertical Tabs
da: Vertikale faneblade

en: Fieldset
da: Feltgruppe

en: Textarea
da: Tekstområde

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Typography
da: Typografi

en: Headings
da: Overskrifter

en: Dropbutton
da: Dropknap
