Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Single
dz: རྐྱང་པ།

en: Multiple
dz: སྣ་མང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་
