Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: File
el: Αρχείο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Number
el: Αριθμός

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Single
el: Απλή

en: Multiple
el: Πολλαπλή

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Small
el: Μικρό

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Table
el: Πίνακας

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Color
el: Χρώμα

en: Button
el: Κουμπί

en: Definition
el: Ορισμός

en: Lists
el: Λίστες

en: Empty
el: Κενό

en: Sticky
el: Καρφιτσωμένο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Select
el: Επιλογή

en: Common
el: Κοινά

en: Blockquote
el: Παράθεση

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Vertical Tabs
el: Κατακόρυφες καρτέλες

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Datetime
el: Ημερομηνία και Ώρα
