Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: File
eo: Dosiero

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Single
eo: Unuopa

en: Multiple
eo: Multopa

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Details
eo: Detaloj

en: Table
eo: Tabelo

en: Navigation
eo: Navigado

en: Color
eo: Koloro

en: Button
eo: Butono

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo

en: Vertical Tabs
eo: Vertikalaj ansoj
