Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Disabled
et: Keelatud

en: File
et: Manus

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Password
et: Parool

en: Single
et: Üksik

en: Multiple
et: Mitu

en: Default
et: Vaikimisi

en: Small
et: Väike

en: Email
et: E-kiri

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Range
et: Vahemik

en: Details
et: Üksikasjad

en: Table
et: Tabel

en: Navigation
et: Menüü

en: Color
et: Värv

en: Button
et: Nupp

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Definition
et: Definitsioon

en: Lists
et: Nimekirjad

en: Empty
et: Tühi

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Tabs
et: Sakid

en: Select
et: Vali

en: Form Elements
et: Vormi elemendid

en: Blockquote
et: Tsitaadiplokk

en: Telephone
et: Telefon

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Pager
et: Lehitseja

en: Unordered
et: Pole sorteeritud

en: Ordered
et: Sorteeritud

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Vertical Tabs
et: Vertikaalsed sakid

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated
