Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: File
eu: Fitxategi

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Number
eu: Zenbakia

en: Password
eu: Pasahitza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Small
eu: Txikia

en: Email
eu: Eposta

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Table
eu: Taula

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Color
eu: Kolore

en: Button
eu: Botoia

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Definition
eu: Definizioa

en: Lists
eu: Zerrendak

en: Empty
eu: Hutsik

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Select
eu: Aukeratu

en: Telephone
eu: Telefonoa

en: Miscellaneous
eu: Hainbat

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Vertical Tabs
eu: Fitxa bertikalak

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Typography
eu: Tipografia
