Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: File
fi: Tiedosto

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Number
fi: Numero

en: Password
fi: Salasana

en: Single
fi: Yksinkertainen

en: Multiple
fi: Monivalinta

en: Default
fi: Oletus

en: Small
fi: Pieni

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Range
fi: Alue

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Table
fi: Taulukko

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Color
fi: Väri

en: Button
fi: Nappi

en: Definition
fi: Määritelmä

en: Lists
fi: Listat

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Slow
fi: Hidas

en: Fast
fi: Nopea

en: Sticky
fi: Kiinnitetty

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Select
fi: Valitse

en: Blockquote
fi: Kappalelainaus

en: Telephone
fi: Puhelin

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: Pager
fi: Sivutus

en: Unordered
fi: Järjestämätön

en: Ordered
fi: Järjestetty

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Vertical Tabs
fi: Pystyvälilehdet

en: Fieldset
fi: Kenttäryhmä

en: Textarea
fi: Tekstialue

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Entity Autocomplete
fi: Entiteetin automaattinen täydennys
