Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Date
fil: Petsa

en: Search
fil: Hanapin

en: Password
fil: Hudyat

en: Default
fil: Pamantayan

en: Navigation
fil: Paglalayag
