Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Disabled
gl: Desactivado

en: File
gl: Ficheiro

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Number
gl: Número

en: Password
gl: Contrasinal

en: Single
gl: Simple

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Default
gl: Predeterminado

en: Small
gl: Pequeno

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Range
gl: Rango

en: Details
gl: Detalles

en: Table
gl: Táboa

en: Navigation
gl: Navegación

en: Color
gl: Cor

en: Button
gl: Botón

en: Definition
gl: Definición

en: Empty
gl: Valeiro

en: Slow
gl: Amodo

en: Fast
gl: Rápido

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Blockquote
gl: Bloque de cita

en: Telephone
gl: Teléfono

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: Pager
gl: Paxinador

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Vertical Tabs
gl: Solapas verticais

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos

en: Textarea
gl: Área de texto

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado
