Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Single
gu: એક

en: Multiple
gu: અનેક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Details
gu: વિગતો

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Color
gu: રંગ

en: Definition
gu: વ્યાખ્યા

en: Lists
gu: યાદીઓ

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Textarea
gu: લખાણ વિસ્તાર
