Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Disabled
he: מושבת

en: File
he: קובץ

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Number
he: מספר

en: Password
he: סיסמה

en: Single
he: יחיד

en: Multiple
he: מרובה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Small
he: קטן

en: URL
he: כתובת URL

en: Email
he: דוא"ל

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Details
he: פרטים

en: Table
he: טבלה

en: Navigation
he: ניווט

en: Color
he: צבע

en: Button
he: כפתור

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Definition
he: הגדרה

en: Lists
he: רשימות

en: Empty
he: ריק

en: Sticky
he: דביק

en: Tabs
he: לשוניות

en: Select
he: בחר

en: Common
he: שכיח

en: Telephone
he: טלפון

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Pager
he: דפדוף

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Primary
he: ראשי

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Secondary
he: משני

en: Vertical Tabs
he: טאבים אנכיים

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Managed file
he: קובץ מנוהל

en: Password confirm
he: אישור ססמה
