Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: File
hr: Datoteka

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Number
hr: Broj

en: Password
hr: Lozinka

en: Single
hr: Pojedinačno

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Email
hr: E-pošta

en: Details
hr: Detalji

en: Table
hr: Tablica

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Color
hr: Boja

en: Button
hr: Gumb

en: Definition
hr: Definicija

en: Lists
hr: Liste

en: Empty
hr: Prazno

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Vertical Tabs
hr: Vertikalne oznake

en: Status messages
hr: Poruke statusa
