Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Number
hy: Թիվ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Color
hy: Գույն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Vertical Tabs
hy: Ուղղահայաց թաբեր

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
