Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Disabled
is: Óvirkt

en: File
is: Skrá

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Number
is: Númer

en: Password
is: Lykilorð

en: Multiple
is: Margir

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Small
is: Lítið

en: URL
is: vefslóð

en: Email
is: Netfang

en: Details
is: Nánar

en: Table
is: Tafla

en: Color
is: Litur

en: Definition
is: Skilgreining

en: Empty
is: Tóm

en: Tabs
is: Flipar

en: Telephone
is: Sími

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt
