Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (47 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Disabled
ja: 無効

en: File
ja: ファイル

en: Date
ja: 日付

en: Search
ja: 検索

en: Number
ja: 数値

en: Password
ja: パスワード

en: Single
ja: 1つ

en: Multiple
ja: 複数

en: Default
ja: デフォルト

en: Small
ja: 小

en: Email
ja: メール

en: Textfield
ja: テキストフィールド

en: Range
ja: 範囲

en: Details
ja: 詳細

en: Table
ja: テーブル

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Color
ja: 色

en: Button
ja: ボタン

en: Page Title
ja: ページタイトル

en: Definition
ja: 定義

en: Lists
ja: リスト

en: Empty
ja: 空

en: Slow
ja: 遅い

en: Fast
ja: 速い

en: Sticky
ja: 固定

en: Tabs
ja: タブ

en: Select
ja: 選択

en: Common
ja: 共通

en: Blockquote
ja: ブロック引用

en: Telephone
ja: 電話番号

en: Miscellaneous
ja: その他

en: Pager
ja: ページャー

en: Unordered
ja: 順序不同

en: Ordered
ja: 順序通り

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Previews
ja: プレビュー

en: Checkbox
ja: チェックボックス

en: Vertical Tabs
ja: 垂直タブ

en: Fieldset
ja: フィールドセット

en: Textarea
ja: テキストエリア

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Password confirm
ja: パスワードの確認

en: Headings
ja: 見出し

en: Datetime
ja: 日時

en: Dropbutton
ja: ドロップボタン
