Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Disabled
jv: Mati

en: File
jv: Berkas

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Number
jv: Angka

en: Password
jv: Sandhi

en: Default
jv: Gawan

en: Small
jv: Cilik

en: Details
jv: Lengkapé

en: Table
jv: Tabel

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Color
jv: Kelir

en: Empty
jv: Kosong

en: Sticky
jv: Pucuk

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Vertical Tabs
jv: Tabs vertikal
