Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Number
ka: რიცხვი

en: Password
ka: პაროლი

en: Small
ka: პატარა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Details
ka: დეტალები

en: Table
ka: ცხრილი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Color
ka: ფერი

en: Button
ka: ღილაკი

en: Empty
ka: ცარიელი

en: Sticky
ka: მიმაგრებული
