Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Number
kk: Саны

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Table
kk: Кесте

en: Navigation
kk: Навигация

en: Color
kk: Түс
