Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: File
km: ឯកសារ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Number
km: លេខ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Single
km: តែ​មួយ

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Table
km: តារាង

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Color
km: ពណ៌

en: Empty
km: ទទេ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Vertical Tabs
km: ផ្ទាំង​បញ្ឈរ
