Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (28 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Multiple
kn: ಅನೇಕ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Range
kn: ವ್ಯಾಪ್ತಿ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Definition
kn: ವ್ಯಾಖ್ಯಾನ

en: Empty
kn: ಖಾಲಿ

en: Fast
kn: ಅಂಟಿಸು(_P)

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Common
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Telephone
kn: <b>ದೂರವಾಣಿ</b>

en: Miscellaneous
kn: ಇತರೆ

en: Pager
kn: ಪೇಜರ್

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ
