Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: File
ku: پەڕگە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Number
ku: ژمارە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: Email
ku: ئیمێل

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Table
ku: خشتە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Empty
ku: بەتاڵ
