Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Number
lt: Skaičius

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Single
lt: Vieno lygio

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Email
lt: El. paštas

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Range
lt: Diapazonas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Table
lt: Lentelė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Color
lt: Spalva

en: Button
lt: Mygtukas

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Empty
lt: Tuščia

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Vertical Tabs
lt: Vertikalios kortelės

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Textarea
lt: Teksto sritis

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės
