Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Disabled
lv: Atspējots

en: File
lv: Fails

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Number
lv: Skaitlis

en: Password
lv: Parole

en: Single
lv: Vienkāršs

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Small
lv: Mazs

en: Email
lv: E-pasts

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Range
lv: Diapazons

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Table
lv: Tabula

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Color
lv: Krāsa

en: Button
lv: Poga

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Definition
lv: Definīcija

en: Empty
lv: Tukšs

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Blockquote
lv: Citāts

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Previews
lv: Priekšstatījumi

en: Vertical Tabs
lv: Vertikālās cilnes

en: Status messages
lv: Statusa ziņas
