Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Development
ml: വികസനം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Number
ml: അക്കം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Multiple
ml: ഒന്നിലധികം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Color
ml: നിറം
