Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Number
mn: Дугаар

en: Password
mn: Нууц үг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Small
mn: Жижиг

en: Email
mn: Имэйл

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Color
mn: Өнгө

en: Empty
mn: Хоосон

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
