Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: File
mr: फाईल

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: Number
mr: अंक

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Single
mr: एक

en: Multiple
mr: अनेक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Small
mr: लहान

en: Email
mr: ईमेल

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Color
mr: रंग
