Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Single
my: တစ်ခုတည်း

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Small
my: အသေး

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Table
my: ဇယား

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Color
my: အရောင်
