Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: URL
ne: यूआरएल

en: Email
ne: ईमेल

en: Details
ne: विस्तृत

en: Table
ne: तालिका

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Color
ne: रंग

en: Button
ne: बटन

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Machine name
ne: मशीन नाम
