Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: File
nn: Fil

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Password
nn: Passord

en: Default
nn: Standard

en: Details
nn: Detaljar

en: Table
nn: Tabell

en: Navigation
nn: Navigering

en: Color
nn: Farge

en: Empty
nn: Tom

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Vertical Tabs
nn: Vertikale faner
