Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Disabled
oc: Desactivat

en: File
oc: Fichièr

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: Number
oc: Nombre

en: Password
oc: Senhal

en: Single
oc: Simpla

en: Multiple
oc: Multipla

en: Default
oc: Per defaut

en: Small
oc: Pichon

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Details
oc: Detalhs

en: Table
oc: Tablèu

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: Definition
oc: Definicion

en: Empty
oc: Void

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: Tabs
oc: Onglets

en: Select
oc: Seleccionar

en: Miscellaneous
oc: Divers

en: Pager
oc: Paginacion

en: Unordered
oc: Pas ordenat

en: Ordered
oc: Ordenat

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Vertical Tabs
oc: Onglets verticals

en: Fieldset
oc: Grop de camps

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Datetime
oc: Datatime
