Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Development
os: Райрæзт

en: Disabled
os: Хицæн у

en: File
os: Файл

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Number
os: Нымæц

en: Default
os: Æнæивд
