Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
