Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: File
ps: دوتنه

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Password
ps: پټ توری

en: Default
ps: تلواله

en: URL
ps: پته (URL)

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Details
ps: سپړنې

en: Table
ps: لښتيال

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Color
ps: رنګ

en: Button
ps: تڼۍ

en: Lists
ps: لړونه

en: Empty
ps: تش

en: Sticky
ps: سريښناک

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Select
ps: غوره

en: Blockquote
ps: وينالېږد
