Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: File
ro: Fișier

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: Number
ro: Număr

en: Password
ro: Parolă

en: Single
ro: Singură

en: Multiple
ro: Multiplă

en: Default
ro: Implicit

en: Small
ro: Mic

en: Email
ro: email

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Details
ro: Detalii

en: Table
ro: Tabel

en: Navigation
ro: Navigator

en: Color
ro: Culoare

en: Button
ro: Buton

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Definition
ro: Definiție

en: Lists
ro: Liste

en: Empty
ro: Gol

en: Sticky
ro: Lipicios

en: Tabs
ro: Taburi

en: Select
ro: Alege

en: Blockquote
ro: Citat

en: Telephone
ro: Telefon

en: Pager
ro: Paginator

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Vertical Tabs
ro: Taburi verticale

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Datetime
ro: DataTimp
