Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: File
se: Fiila

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Ordered
se: Diŋgojuvvon
