Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: File
si: ගොනුව

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Number
si: අංකය

en: Password
si: මුරපදය

en: Navigation
si: යාත්‍රණය
